Shtepi me qera

shtepi me qera Mund te shitet e gjithe vila, ose secili apartament me vete. Jul 06, 2013 · Shtepi me qera Saturday, July 6, 2013. Apartament 2+1+A Me Qera - Tirane Nje apartament i kendshem ne nje ndertim te ri qe ndodhet ne nje zone shume te qete, eshte komplet i orientuar nga lindja dhe jugu, rifinitura shume te mira, komplet i shtruar me parket, me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, ka nje mobilim te ri dhe kualitativ, pajisjet shtepiake te reja, banjo me pajisje moderne, me garazh. 7236 likes · 45 talking about this. Banesa është ne katin 1-re me lift funksional dhe e mobiluar ne tërsi me kushte te mira banimi e pa banuar deri me tani. Shkalle me vehte. Okazionet me te fundit per apartamente vila shtepi me qera dhe. Jap me qira katine e shtepis 87m2 kati i -IV- lagjja Arberi ne Prishtine. 104 likes · 11 talking about this. Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje. Jepet me qera Shtepi Private 2+1 afer parkut te autobuzave Durres. Vizito një nga pikat tona në Tiranë për të patur mundësinë për të eksploruar mes qindra produkteve të kategorive të ndryshme me çmime fantasktike. Elbasaniim. 73m 2. Ky sherbim eshte falas, por, ne rezervojme te drejten te refuzojme reklamime fallco ose abuzive. Biznese ne shitje, ambiente komerciale. al ofron një gamë të gjerë shërbimesh online për qytetin dhe qarkun e Elbasanit, si njoftime për shitje apo blerje, dhënie apo marrje me qera, njoftime për punësim apo shërbime, për oferta, okazione, evente, reklamim, artikuj,etj. Vila me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. 9 TDI Shitet. Dhoma, banesa, apartament me qera ne Velipoje, komode dhe me cmime shume te arsyeshme, duke filluar nga 10€/nata. Numri kontakti viber ose watsap Jap shtepi me qera 2+1 e mobiluar brenda kushteve moderne . 70 € 3 Rooms 2 Toilets. 8 miles from Kuzum Baba. Jepet me qira super apartament tek Kompleksi Vizion+ € 400. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, makina ne shitje durres shtepi me qera ne astir kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera per studente tirane shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane te lira ndarje qeraje kompleksi delijorgji njoftime falas per shtepi me qera shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me qera merrjep makina shtepi me qera tek fresku shtepi. K. Prona ne Tirane , Me qera ne Tirane , ne shitje ne Tirane Three storey building for sale in Pal Engjelli Street in Durres, Albania (DRS-1216-1K) Shtepi druri me qera. Disponon 2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , oborr , verandë ,ballkon tualet. Vila ka një sipërfaqe prej 320 metrash. Koleksione NË OFERTË. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Shtepi Pushimi Qera Ne Ksamil Me Oborr. JEPET ME QERA: Super Vilë 3 KT/ zona:" Liqeni i Farkës" ︎Zonë në zhvillim dhe më e kërkuar të pe Lëshohet me qera shtëpia në lagjën Marigona Residence. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të bukur. com: Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir. Apartament ultra modern ne qender te Tiranes - 2+1 I pozicionuar ne qender te Tiranes, me nje pamje te mrekullueshme nga lulishtja dhe Hotel Plaza, ofrojme per ju Apartament Ultra Modern 2+1 me te gjitha komoditetet per te akomoduar 6 persona. 5 miles from Plazhi i Vjeter Beach and 1. Tirane ,Durres, . Kerko Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. hyrja:the enter. Marketing, mardheniet me jashte. 0 € 3 Rooms 1 Toilets Shtepi me qera ne Garfield NJ 2 dhoma gjumi me gardorob, banje, guzhin the Attic, Informacioni qe duhet nga qeraxhiu, Ku punon, akaunti i bankes, sa te ardhura keni, dhe firmosja e kontrates nje vjaecare, do NOT contact me with unsolicited services or offers MirLir. Ndërtesa ndodhet në zonë mjaft preferenciale. 2316 likes · 10 talking about this. Agjensi Imobiliare AZ Prona 1,900 views. Qera , Ambient Biznesi, Bllok. Shto tek favoritet. Jepet me qira apartament 2+1 i kompletuar per familjare - 80 m2 - kati 5 - me ashensor - qeraja 220 mije leke - Adresa: Rr. English Albanian Italian Shtepi Me Qera Vlore, Vlora, Vlorë, Albania. E kompletuar me te gjitha kushtet. at Vllaznia Former Specialist of Culture at Bashkia Shkodër Studied at Universiteti Luigj Gurakuqi Shkoder. Shtepi me qera ne Shqiperi. Shtepi me qera, ne lagjen nr. 65,000 € smart39034 Shesim apartament 1+1 te Green City. gazeta celesi shtepi me qera. Shtepia posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, çmimi sipas marrveshjes. Include playlist. ca ka nje shtepi nuk mungon asgje shtepia berbehet 1 dhom gjumi 1 sallon ndenje 1 guzhin gatimi banjo ballkon. FUTURE HOME Real Estate është kompania më e madhe. Rruga Mithat Hoxha. Ka nje siperfaqe prej 86 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine e ndare, dhome gjumi, banjo, ko. Nese merret per. Kodi Identifikimit të Pronës: 1881 (per c'do informacion, ju lutemi na kontaktoni duke referuar Kodin e Idenfitikimit të. Rruga Butrinti. 000 € NOKA EVENT- Tavolina karrige tenda&cadra stola me qera. 130 m 2. Ataturk) 9 Katëshet - Prokuroria Ali Demi (Lagje) Allias (Lagje) Babrru (Lagje) Bathore (Lagje) Blloku Blloku (Zonë) Blloku i Magazinave (Lagje) Blv. MAKINA me QERA ne SHQIPERI,+355672136575,RENT a CAR albania,RINAS tirane RINAS DURRES VLORE FIER TIRANE ELBASANE Shitet Vol k swagen passat 2000 , naft 1. 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "21 Dhjetori/Rruga e Kavajes", 1. Në katin përdhes gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari, dhe një toilet. 000 Leke te vjtera, Shtepija ka dy Dhoma, Koridor, dy Banja, dy Frigorifera, dy Kuzhina, ne vend shume te qete, ne mes te gjelberimit, vend per parkim brenda portes. 000 L (Tek unaza e re) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1: Enjte, 11 Shkurt, 2021: Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 210 m² 850 Euro (Ish Parku Autobuzave) (Ish Parku Autobuzave) (ka foto) - Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera shtepi private me qera k 3 Kati 3. 3 Shtator 2019. Shtepi me qera ne Tirane, Tirana. al Real Estate Albania Prona per Shitje - Prona me Qera Tirane Albania dhe apartamente me qera. 750 € /muaj. Përpara detit dhe përgjatë shëtitores kryesore ka disa bare, restorante, kafe dhe 2 klube nate shumë të mirë që ofrojnë shumë zbavitje në mbrëmje. 31 Korr 18:37 Leshoj me qira shtepin. Apartamentet jane ndertuar ne nje godine 3 kate, te ndara 2 ne secilin kat, ne total 6 apartamente. Gazioner, apartamente1+1 2+1 3+1 verande me pamje nga deti, mobilim bashkohor,vend parkimi I siguruar ambjente te pasuruara nga nje gjelberim mbreslenes. Pallati fundit tek renea Kati 7 me dy ashensor super e mobiluar me te gjitha orendit . Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe ndodhet ne katin e gjashte. 1 Tualet . net ofron sherbime reklamimi per shitje ose dhenie me qera te pasurive te patundshme, e te tjera. Numri i dhomave: 3,5. Shtepi te mobiluar dhe bosh te ofruara per qira afatgjate Me mijëra njoftime për shtëpi të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. com per cdo nevoje tuajen, nje zgjidhje! Per cdo deshire tuajen, nje kenaqesi! - Cfare, Kush, Kur, Ku, Si? - Portali i vetem me informacionin e plote rreth eventeve, jetes se nates ne Tirane dhe Shqiperi - Celesi Media Group shikon në të ardhmen - Albania Pages ju ofron mundësinë unike për zgjedhjen e informacionit ndërmjet një game të gjërë biznesesh - Pafundësi informacioni. Celesi. Pamje ne cdo ane. "3 Deshmoret" Yzberisht, Tiranë Apartament 1+1 me qira prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri mjaft mire i administruar dhe punime teper cilesore. Publiko prona të patundshme. al do te gjeni apartamente me qera , ne shitje me qera ditore , dyqane , toka dhe objekte biznesi gjithcka me nje klik. Banesa eshte e gatshme per banim. Apartment - 310 m 2. Shtepi Me Qera Ne Tirane Pro 126 Led Video Light For Dv Camcorder Patrick Port Elizabeth TAPECALCULATOR Freeslotsdoc; Cad Inventor 2004 Blackberry 8310 Ativirus Unlimited Photo Size Search Box Image Firearms Inventory Sheets Gjej shtëpinë dhe pronën që bën për ty! Shit ose jep me qira apartamentin në Tiranë, dyqanin apo tokën tënde. Jap shtepi me qera ne Durres-Shkozet, lagjja 14, Rruga "Dervish Hima", mbrapa Kolegjit Turgut Ozal. Banesa… Jepet shtepi me qera ne Insititut. Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane . Tirane, kurse. . Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Apartment - 0 m 2. Kompleksi i tri villave në Prevallë, ne malet e Sharrit, ju mundëson pushime te këndëshme. Tek shpi. Jun 24, 2018 · Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe. shtepi me qera afatshkurter, suita, vila, dhoma ne plazh, kamping, vende malore, kurative, apo edhe ne qytet. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 3 dhoma gjumi 3 tualete (te 3 me dritare), ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, 4 kondicioner. E mobiluar. 2011) Durres Albania - Duration: 0:22. Apartamente ne shitje durres Jepet me qera apartament 1+1 tek Pazari i Ri. vila jepet me qera ne prevalle Vila pose don: 1. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. Celesi Info Albania SHTEPI 2+1 ME QERA. Gjeni pronën ideale në Shkodër! Persh kam nje apartament per te dhen me qera te thasari shtetit te fresku 1+1 62m 100% e mobiluar. Hyrja eshte 2+1 me siperfaqe 100 m2. 50 m2Kuzhine Holl e kompletuar me bufe,Frig,Tv,Lavatr,Sobe,divane. Hoteli gjendet ne plazhin e mrekullueshem te Spillese Kavaje, ne nje zone mjaft te bukur ne vije te pare 200m larg. 9K likes · 68 talking about this. Cmimi 15 000 Leke. Sipërfaqe: 80. 1. Me Qera/Në Shitje Zona Të Gjitha 21 Dhjetori(Sheshi M. 41 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 25 m2, Ambjenti 1+1 Pjeserisht. Okazione Prona Durres - Apartamente me qira , ne shitje. Apartamente me Qera Tirane, Shqiperi | atHome. Cmimi 170 mije lek ne muaj perfshire. jepet vetem per famil;jar ose te huaj. com së bashku me faqen në Facebook, si dhe SEO sekreti per të qëndruar në faqen e parë në Google Nësë keni në mendje për të blerë ose për të shitur, për të dhënë apo për të marrë me qera ndonjë banesë, shtëpi, lokal afarist, zyre apo ndonjë truall, atëherë kurrë nuk keni qenë më afër se tani. , Njoftime, Prona, Apartament Aparate oksigjeni per perdorim ne shtepi. Your browser can't play this video. Jepet me qera Apartment 2+1 me mobilim bashkohor dhe teper komode,ne pallat te ri me ashensore,,, 110 M2, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re 03/08/2020 Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane . Dyshemeja e shtruar me. Per te gjithe ju qe deshironi qe shtepine tuaj ta jepni me qera mund te na shkruani ne. 250 euro ne muaj. Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Kamera Sigurie dhe Sisteme Alarmi. Cmimi i qirasë mujore është 25 000 Lekë. Telefono RE/MAX ☎️ 0698022481 Apartament 2+1 me qera te Fresku Fresku Tirana, Albania 80 m 2. Qeraja mujore esht 200 mij lek. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon me tende dielli dhe orientim nga Jugu. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon Vila dhe Shtepi me Qera ne te gjithe Shqiperine Shtepi Private ne Shitje ne Tirane - Shtepi Private me Qera ne Tirane - HappyHome. Njoftimefalas. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe, kategori Banesa , ose vendndodhje Tetovë , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Per te gjithe ju qe deshironi qe. Group 3A Koncept AGJENSI IMOBILIARE NE ELBASAN - Shitje; Blerje; Qira - Troje - Banesa - Zyra; Dyqane - Vleresime te pasurive STUDIO PROJEKTIMI - Projekte - Planvendosje - Studime - Arredime - Konsulence teknike - Ekspertize ne vleresimin e pasurive Prona ne shitje, Prona me qera, agjensi imobiliare ne elbasan, shtepi ne shitje, shtepi me qera, elbasan real estate Patundshmeri - Kerkoni ne internet te gjitha shpalljet e patundshmerive, ne shitje apo me qira, si: banesa, lokale apo shtepi. per me teper info ose nje vizite nga afer kontaktoni ne telefon. Jepet me qira apartament ne rrugen. Switch camera. Nuk themi se në bëjmë këtë apo atë, ne themi Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane. Product/Service About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. Ajer i paster e qetesi. 2,251 likes · 15 talking about this. Wohnungsboerse per oferta direkte nga privati te privati. Keshillohet rregjistrimi. Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep. Nov 07, 2009 · Shtepi 2+1 me qera Perballe US Embassy - Duration: 0:52. 1 30 Banesa me Qira dhe në shijte, shtepi, lokale, troje dhe objekte të ndryshme me qira dhe në shitje në Prishtinë Shitet faqja Merrmeqira. Jepet 3+1 me qera 120M2 , shtepi privateOrganizohet: • ambjent gatimi dhe sallon te perbashket•3 dhoma• 1 ballkon•1 tualet Ofrohet:• i mobiluar• ne kushte shume te mira• kondisionerCmimi: 30000 leke ID FI 031, 120 M2, 1 banjo, 3 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar Mar 23, 2016 · Keshilloj me poshte disa nga motoret e kerkimit per shtepia dhe apartamenteve me qera ne mbare gjermanine, si nga privatet dhe nga agjensite. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane. Gjeni shtëpi me qira në Shkodër në Indomio. Rreth Futurehome. Siperfaqa 77 m2 Çmimi 57000 euro Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone! Toggle navigation. Shtëpia ka sipërfaqe 137m², dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Prishtinë Lexo Më Shumë Shtepi me qera me mobilim te ri rruga 5 maji € 189. Energji e uji me mates me vehte. al në baza ditore! Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. aparamente me qera - Objekte banimi rezidenciale, banesa, ndarje qeraje, garsoniere, vila. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. 1,043 likes. English Albanian Italian Fale vendndodhjes se tij, detit te pastër, plazheve me rërë pothuajse bosh dhe motit te ngrohtë, Dhermiu shpejt po kthehet në plazhin më të frekuentuar në Rivierën Shqiptare. dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera ne astir kerkoj vajze per ndarje qeraje 100 apartamente me qera durres shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane te lira ndarje qeraje njoftime falas per shtepi me qera shtepi me qera ne astir 1000 shtepi me qera shtepi me qera laprake shtepi me qera tek fresku shtepi private me qera ne tirane gazeta online shtepi me qera ne. 56 Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 74 m2, Ambjenti 2+1 Bosh. Street Gjergj Araniti Sarande. Shtepi me qera, Tiranë, Shqipëri. Për një vizitë në pronë, na kontaktoni në cdo moment. - Banesa eshte e mobiluar dhe i permbush te gjitha kriteret qe i nevojiten nje familje. Tirana, Albania 64 m 2. 23,000 Leke - Shtepi Me Qera Ne Tirane 1+1 Pa Mobiluar . Banjo 3X3 m e kompletuar. Rruga e Kavajes, prane Condor Center dhe Globe, jepet me qera apartament 2+ 1 ne pallat te ri, i mobiluar, siperfaqe 110 m², kati i 6 me ashensore, kondicioner . APARMAT: Ndejes se bashku me kuzhine,dhome fjte, banjo , ballkone, TV, WiF, 2. Tirane, jap me qera shtepi 2+1+A+BLK Kati 2, 120 m² 40. Toggle navigation. 24 Mars 2016. Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare. 26 Qer 15:07. Share. Jepet Vile me Qera, tek Gjiri i Lalzit, Vila eshte ne gjendje shume te mire. Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore. com - Falas. com Apartament me qera , 1+1, 75m2, kati 1 , shtepi private 3 -she, e mobiluar, tek rruga kuvajt,prane sofres se ariut . Leshohët Banesa me qera afer rrethit ne rrugen kryesore ne Fushe Kosove. Holiday rental apartments in Albania, Rent in Albania, Albania Rentals, Albanian Rent, Albania Property, Apartamente me qera, Prona me qera, Tirana Rentals, Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1640 feet from Skanderbeg Square. Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe", 0. Restorant me Kuzhine Mesdhetare. NDRE MJEDA, (prane “Globe”) Apartamenti eshte i organmizuar ne, sallon+kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte totalisht i arreduar me nje cilesi te larte, ndodhet ne katin e trete banim. Kerkoni Shtepi, Prona dhe Apartamente te Blini dhe Shisni ose me Qera me GjejShtepi. The apartment consists of 1 separate bedroom, 1 bathroom and a living room. Rruga e Durresit, pas Ministris se Arsimit, jepet me qera Apartament 3+1, siperfaqe 127 m2, kati 8, pallat i ri pa ashensor. JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1, Rr. Apartamenti ndodhet ne Yzberisht ngjitur me bulevardin e ri te Kasharit . Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Me oborr, mundesi parkimi makine. shtepi banimi , apartamente, shtepi me qera , shtepi ne shitje, Deshiron te jesh ne kontakt me agjent te tjere qe kane prona te ngjashme ne te njejten zone? Tirane, jap me qera Vile 5+1+A+BLK 491 m² 3. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju përgjigjet për cdo kërkesë tuajën! Whether you're a tourist or traveling on business, Villa Prevalla is a great choice for accommodation when visiting Prevalle. Nga banesa valët e detit mund ti shijoni vetëm në largësin prej 30 metra! Shtepi me Qera, Tirana. 12. Okazione me te fundit per shtepi me qera ne fresk shtepi me qera pallatet cabej 1+1 shtepi me qera nje ditore e pamobiluar shtepi me qera durres apartament institut shtepi me qera me 15000 mi lek shtepi me qera te oxhaku gazonjere me qera 100 lek allias tiran qera 1+1 vasil shanto qytet studenti shtepi me qera 3 1 180 mije lek Shtepi me qera (house for rent) is a property located in Vlorë, 1. Okazione me te fundit per shtepi me qera ne fresk shtepi me qera shtepi me qera nje ditore pallatet cabej 1+1 shtepi me qera durres e pamobiluar apartament institut shtepi me qera me 15000 mi lek shtepi me qera te oxhaku gazonjere me qera 100 lek allias tiran qytet studenti qera 1+1 vasil shanto shtepi me qera 3 1 180 mije lek Apartmante dhe shtepi 1+1 me qera ne Tirane. Jap me qira katine e shtepis 87m2 kati i -IV- / Prishtine Dërguesi i shpalljës. Filtroni njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shtepi me Qera, Tirana, Albania. Treni Xhiruar Prane Shkembit te Kavajes (D. com në baza ditore! Gjeni pronën tuaj në faqen e internetit n. com Shtepi me Qera . 000 lek. The property is located 3. Shtepi private, kati i pare i perbere nga 2 tualete ,1 dhome gjumi ,1 Guzhine me hapesire (Koridore me hapesire). Lëshohet me qera shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane, shtepi me qera ne astir kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera ne tirane te lira shtepi me . Learn more. Mi piace: 6903 · 154 persone ne parlano. LEK. Shtepi me qera ne qender te Mitrovices. Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gazeta Pazari - Elbasan - Reklama - Advertising - YouTube Gjej shtepi ne Sarande, Tirane, Durres, Vlore. Jap Shtepi me Qera ne Borsh te Sarandes, 1-15 Gusht 600. Nje pamje e bukur nga Prevalla. Apartamentet jane te strukturuar ne 2 dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe kuzhine gatimi te gjitha te kompletuara. Mi piace: 7610 · 72 persone ne parlano · 1 persona è stata qui. Shtepi me qera ne Tirane, Tirana, Albania. Shtepi me qera tek Xhamlliku , 56 m². Me një naltësi mbitetare prej 1600. Të gjitha listimet. Permbajtja e reklames eshte pergjegjesi e reklamuesit dhe skadon 3 muaj pas modifikimit te fundit. 0:52. Shtepi me Qera . Shtepia ndodhet prane shkolles 9 vjecare Isa Boletini. From here, guests can enjoy easy access to all that the lively city has to offer. Natea Apartments features rooms with free WiFi in Tirana, well located 1640 feet from Skanderbeg Square. OKAZION Ne Astir, perball Karburant Kastratit, jepet me qera Ap 2+1 me mobilim te ri, me ballkon te madh, 2 tualete, kati 2 banim, siperfaqe 80 m2, kondicioner, . com Nje pamje e bukur nga Prevalla. Siperfaqa 80m2 Çmimi 300 euro/muaji Ju lutem na kontaktoni per nje vizite ne prone! Rruga Elbasanit shtepi me qera, 3+1+2 me sipërfaqe 200 m², prej të cilave 37 m² janë të një verande me dalje në sallon dhe dy prej dhomave të gjumit. Jepet shtepi me qera 1+1, e cila ndodhet pranë Pazarit Te Ri. DHOMA: Ndejes se bashku me Kuzhine ,Banjo,nxemjese qendre, TV,WiF Rezervimet mund ti beni ne cdo kohe Nr: +37744931011 +37745890344 Kerkoj shtepi me qera me cmim te arsyeshem per familjare jo shum larg qendres 0692123554. Shitet apartament 1+1, Rr. Toka ne shitje. Jap shtepi me qera 2+1 e mobiluar brenda kushteve moderne . Është një shtëpi një katëshe e cila ka një ambient ndenjie, një aneks gatimi, një dhomë gjumi, një  . Cmimi 28000 leke. Jepet me qera kati i parë i vilës 2 katëshe pranë ish-Fidanishtes , blloku i vilave. 1 mi from Dajti Express. al - Real Estate Albania, agjensia imobiliare qe disponon apartamente te ndryshem me qera per kerkesat tuaja. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Kerkoj per: Qera Shitje. 56m 2. Apartament Garsoniere Me Qera - Tirane Garsonierja ndodhet ne nje ndertim te ri, shume prane qendres se Tiranes, ka mobilim me stil modern, guzhine te pajisur, kondiconer, banjo moderne, nje verande 95 m dhe pamje fantastike te zones. Te renditura sipas madhesive duke filluar nga Gasioneret , 1+1 , 2+1 e deri ne variantetet me  . Harta dinamike dhe precize. 7. Ketu do te gjeni shtepine tuaj ideale. 2 16 Per Shitje . 16 Qershor 2020. Jepet shtepia me qera 2+1e mobiluar ndodhet ne lagjen koferenca e pezes tek blloku mertiri tragjas kati 9 cmimi 20. E monitoruar me kamera. Shumë pranë me Qendrën e Tiranës apo zona të tjera të rëndësishme të qytetit. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse me qera ne Tirane . Dy dhoma te pamobiluara. Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti. Doni te shisni nje shtepi ketu mund ta beni:. 000 leke Sh*tet shtepi ne sarand Sh*tet Toka 3100 M2 Toka ne sh*tje rrethohet nga ullishte te pafundme ndodhet buze rruges. Kemi shtepi 2+1 qe kushton 400mije leke kurse garsoniere 100 mije leke Ne zonen e Stacionit te Trenit prane Bulevardit te Ri, jepet hyrje ne shtepi private 1+1 me qera, kati i 2, siperfaqja 80 m², i mobiluar, tualet me dritare, korridor, orientim me diell. Sipërfaqe: 140. [06/17/17] Banesa gjendet në mes Shkëbit Kavajës e Golemit. Qera Dhome Garzoniere Apartament 1+1 Apartament 2+1 Apartament 3+1 Apartament 4+1 Shtepi Vile. 1 të pasurive të paluajtëshme në Shqipëri. Rruga e Kavajes, prane Globe jepet me qera kati i dyte i nje shtepie private 2+1, siperfaqe 85 m2, e mobiluar ne menyre bashkekohore, shtepia organizohet nga  . there are tow house 30 euros for one contact:0684404948 . An error occurred while retrieving sharing information. Besim Alla, Yzberisht Apartamenti eshte i organmizuar ne, sallon+kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet, si dhe nje ballkon. Vendi me i mire per shpallje falas per banesa ne shitje, banesa me qera, shetpi ne shitje, shtepi me qera, lokale, zyre, villa, troje, hotele dhe gjithcka tjeter per shtepi. Shtepi me qera Sarande, Sarandë. 06/12/2020 08:28. Nr. Gjeni shtëpi me qira në Korçë në Indomio. Shtepi Private 1 kateshe. 3 820 pëlqime · 5 duke folur në lidhje me këtë. Me Vendparkim. Dielli nga cdo ane. Marrim dhe japim shtepi me qera ne Tirane Kati dytë me pamje tërsisht kah deti!! Rezervimet bëhen në këtë faqe të FCB, ose në Nr +377 45 211 902. 0 € Apartment - 0 m 2. marsidasalla28. Best real estate platform in Kosovo and Albania. 50 m2 ballkone ne te gjithe anet. Immobilienscout24 shquhet ne gjermani per ofertat e gjera te shtepiave dhe thjeshtesia ne gjetje. Dhomat jane te pajisuara me kondicioner dhe te gjitha orendite e nevojshme per pushimet tuaja. I pajisur me sistem kamerash sigurie ne hyrje te godines. Shitet. com Shitet portali merrmeqira. Mire. The property is 2 miles from Independence Square. Posedon hyrje te veqant dhe ka gjithsej 110 m2 duke perfshire: 2 - dhoma te fjetjes me shtrate Francez. Numri i dhomave: 4. Apartamente dhe gasoniere ne zonat dhe kushte me te mira. shtepi me qera astir 1+1 Filter . Mireseerdhet. Gjeni pronën ideale në Korçë! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep. Në katin e dytë, ka ashensor,me pamje tërsisht kah deti, me teras. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qera Shtepi / Vila JEPET ME QERA; Vilë 3 KT/ zona: Liqeni Farkes. 06. 6 misto mame, 100 m katrore, shtepi private nje kateshe, 250. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators. 000 Euro (Kodra e Diellit) (Kodra e Diellit) (ka foto) - Shtepi me qera / Vila ose shtepi me qera Premte, 02 Tetor, 2020 Tirane, jap me qera ambjent biznesi 39 m² 300 Euro (Bulevardi Bajram Curri) (Bulevardi Bajram Curri) (ka foto) - Shtepi me qera / Zyra e ambiente sherbimi me qera 300 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 Bosh . Tirana | Rruga e Durresit/Zogu i zi Jepet me qira kati 1 i nje vile 1 kateshe me siperfaqe 100m2 ne rrugen e durrsit prane shpresa al ne nje zone shum te mir te  . 3 muaj , 2 javë më parë. Apartamentet kane siperfaqe duke variuar nga 97m2 deri 103 m2. Jepet me qera apartament 1+1 me siperfaqe 70 m2, prane Ministrise se Drejtesise,ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shume prane qendres. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Komplet tavane druri. 680 likes · 2 talking about this. Ndodhen. Jepen me qera apartamente te Gjiri i Lalzit. Jepet me qera lokal, 100 M2, me kuzhine te kompletuar, zgare, pin. shtepi me qera